HOME O NÁS STAVEBNÍ SEKCE REFERENCE POPTÁVKA KONTAKT

Zastřešení kruhového bazénu


Proč je zastřešení kruhové bazénu mezi zákazníky tolik oblíbené? V našich klimatických podmínkách je využití bazénu značně omezeno. Z toho důvodu volí stále více zákazníků bazénové zastřešení, které má celou řadu výhod. Zvolíte-li zastřešení kruhového bazénu (či zastřešení bazénu jiného tvaru), můžete svůj bazén využívat mnohem déle – obvykle od března až do listopadu bez přídavného vytápění, protože díky ideálnímu využití sluneční energie a vysokému solárnímu efektu hladina prakticky nezamrzá.

Další výhodou zastření kruhového bazénu je ochrana proti znečišťování vody listím, prachem a dalšími nečistotami. Bazén nemusíte luxovat, což Vám ušetří čas i peníze. Minimalizovány jsou rovněž ztráty při nočním ochlazení a snižuje se odpar vody.

V neposlední řadě oceníte ochranu před nehodami dětí a zvířat, které jsou způsobeny pádem do odkrytého bazénu. Bazénové zastřešení nehodám zabrání a navíc Vám poskytne jedinečný pocit z koupání v jakémkoliv počasí.


Poptávka

Jméno a příjmení*:
Email:
Telefon*:
Město:
Mám zájem o: zastřešení kruhového bazénu
Zpráva:

Poptávka

Jméno a příjmení*:
Email:
Telefon*:
Město:
Zpráva:
STAVEBNÍ SEKCE

se zaměřuje na na výrobou konstrukčních systémů z hliníkových, železných i dřevěných profilů s použitím polykarbonátových a skleněných výplní.

Více
NÁHODNÉ REFERENCE
Další reference