HOME O NÁS STAVEBNÍ SEKCE REFERENCE POPTÁVKA KONTAKT

Zastřešení bazénu AKCEVíce

Pořídili jste si na zahradu bazén a trávíte v něm společné chvilky s celou rodinou a přáteli? Bazén jako zdroj potěšení či možnost udržovat se v dobré fyzické kondici je skvělou volbou, ovšem jeho využití bývá značně omezeno. Chcete-li si bazénovou sezónu prodloužit, máme pro Vás optimální řešení – zastřešení bazénu. Samotné bazénové zastřešení je relativně nákladné, a proto jsme pro Vás připravili zastřešení bazénu AKCE.

Firma DAG stav, s. r. o., působí na českém trhu již řadu let a svým zákazníkům nabízí pouze vysoce kvalitní zastřešení bazénu. „Pro své zákazníky připravujeme pravidelně zastřešení bazénu AKCE, které je nejen dobrou investicí, ale také garancí kvality a jistoty.“ Firma DAG stav, s. r. o., poskytuje slevy na všechny typy zastřešení podle objemu zakázky. „Ke svým zákazníkům přistupujeme individuálně a v případě zájmu Vám vypracujeme cenovou nabídku na míru.“

Neváhejte a využijte zastřešení bazénu AKCE! Díky bazénového zastřešení si může prodloužit venkovní koupání až na šest měsíců v roce, uspoříte čas při péči o bazénovou vodu a zvýšíte bezpečnost svých dětí a domácích mazlíčků (zastřešení bazénu brání pádu osob a zvířat do vody).


Poptávka

Jméno a příjmení*:
Email:
Telefon*:
Město:
Mám zájem o: zastřešení bazénu akce
Zpráva:

Poptávka

Jméno a příjmení*:
Email:
Telefon*:
Město:
Zpráva:
STAVEBNÍ SEKCE

se zaměřuje na na výrobou konstrukčních systémů z hliníkových, železných i dřevěných profilů s použitím polykarbonátových a skleněných výplní.

Více
NÁHODNÉ REFERENCE
Další reference