HOME O NÁS STAVEBNÍ SEKCE REFERENCE POPTÁVKA KONTAKT

Zimní Zahrady fotogalerieVíce

Pokud hledáte specialistu na zimní zahrady, obraťte se na společnost DAG stav, s. r. o., která Vám garantuje vysokou kvalitu provedení práce, jistotu, individuální přístup a výhodné cenové podmínky. Společnost DAG stav, s. r. o., se zaměřuje na návrhy a výrobu zimních zahrad, zastřešení bazénů, výrobu světlíků a svislých prosklení, výrobu přístřešků v provedení AL a Fe, výroba ocelových konstrukcí, pergol a zastřešení pergol, zasklení balkónu a lodžii či zastřešení konstrukcí a pergol. Doporučujeme Vám zimní zahrady fotogalerie, kde naleznete inspiraci.

Mezi naše služby patří rovněž dodávka a montáž polykarbonátových desek. Dalším odvětvím, kterým se zabýváme, je strojní odvětví. Zde zajišťujeme kompletní zámečnickou výrobu včetně výroby a montáže ocelových konstrukcí, výroby z materiálů HARDOX a WELDOX, rekonstrukce sušících a spalovacích pecí včetně zaměření a ustavení, opravy ramen nakladačů, bagrů a jiných stavebních strojů. Zimní zahrady fotogalerie neboli reference Vám mnohé o naší společnosti prozradí.

Máte-li zájem o zimní zahrady klasického či atypického tvaru, neváhejte nás kontaktovat. Navrhneme Vám optimální řešení, které Vás příjemně překvapí. Nahlédněte do referencí (zimní zahrady fotogalerie) a přestanete váhat. Garantujeme Vám maximální spokojenost.

Poptávka

Jméno a příjmení*:
Email:
Telefon*:
Město:
Zpráva:
STAVEBNÍ SEKCE

se zaměřuje na na výrobou konstrukčních systémů z hliníkových, železných i dřevěných profilů s použitím polykarbonátových a skleněných výplní.

Více
NÁHODNÉ REFERENCE
Další reference