HOME O NÁS STAVEBNÍ SEKCE REFERENCE POPTÁVKA KONTAKT

Zimní zahrady ceník


Společnost DAG stav, s. r. o., vyrábí zimní zahrady z dřevěných lepených EURO profilů, které jsou tlakově lakovány barvou podle vzorníku v naší nabídce. Podle požadavků zákazníka se poté odvíjí zimní zahrady ceník. Životnost nátěrů je sedm až čtrnáct let – záleží na celkovém zatížení zimní zahrady a na vlivech, které na nátěr působí.

Boční a čelní pevné stěny zasklíváme čirým izolačním dvojsklem, případně může být dodána antireflexní úprava. V čelních či bočních stěnách se podle požadavků zákazníka instalují jednoduché pantové dveře. Lze zvolit rovněž jednodílné, dvojdílné nebo trojdílné zasouvací dveře v různých kombinacích vždy s bezpečnostním sklem. Posuvné dveře musí vždy zajíždět za fixní stěny. Podle zvoleného typu dveří a dalších parametrů se opět odvíjí zimní zahrady ceník.

Důležitým prvkem zimní zahrady je její odvětrávání. Pro odvětrání zimní zahrady instalujeme větrací výklopná okna s instalovanými elektronickými otvírači s termočidlem. Zákazník si může zvolit kování na dveře a okna dle vlastního výběru. Nabízíme pouze vysoce kvalitní kování.

Střecha zimní zahrady je pokryta PC deskou dutinkovou čirou s kontrolovaným prostupem tepla a UV filtrem. Krytina je lehká s vysokou rázovou houževnatostí a výbornou tepelnou izolací. Společnost DAG stav, s. r. o., klade velký důraz na kvalitu provedení práce a veškeré detaily, a proto se snažíme o maximální sjednocenost barev. Například okap, svod, kovové lišty a klempířské prvky Vám dodáme v přibližné barvě konstrukce (dle výběru zákazníka). Zajímá-li Vás zimní zahrady ceník podrobněji, kontaktujte nás.

Poptávka

Jméno a příjmení*:
Email:
Telefon*:
Město:
Zpráva:
STAVEBNÍ SEKCE

se zaměřuje na na výrobou konstrukčních systémů z hliníkových, železných i dřevěných profilů s použitím polykarbonátových a skleněných výplní.

Více
NÁHODNÉ REFERENCE
Další reference