HOME O NÁS STAVEBNÍ SEKCE REFERENCE POPTÁVKA KONTAKT

Výroba zimních zahradVíce

Zvyšte si komfort rodinného bydlení.

Moderní zimní zahrady představují ideální způsob jak ozvláštnit a zvelebit dům, zároveň rozšířit jeho obytný prostor a přinést do svého bydlení více zeleně. Zimní zahrady dokážou vytvořit příjemné místo s maximálním přístupem přirozeného denního světla a navíc přispívají k tepelným úsporám. Ptáte se, jak je to možné? I když je zimní zahrada v zimním období nevytápěná, poskytuje sousedícím místnostem tzv. teplou clonu.

Možnosti využití zimní zahrady jsou široké, a tak jejich obliba neustále roste. V zimní zahradě můžete relaxovat, posedět při kávě s přáteli nebo si hrát s dětmi na místě, které si uzpůsobíte přesně svým představám. Zimní zahradu si můžete vybavit také otopným zařízením, což Vám umožní pobyt i v chladných zimních dnech.

Milovníci zeleně ocení zimní zahradu díky možnosti věnovat se svému koníčku takřka po celý rok (v případě, že zvolíte vytápěnou zimní zahradu). V zimní zahradě je možné pěstovat nejen místní rostlinky, ale i tropické druhy jako jsou například fíkusy, strelície, filodendrony a další. Zimní zahrada je jako stvořená pro různé druhy palem, kávovníky, orchideje i masožravé rostliny. Líbilo by se Vám mít oázu klidu i ve svém domě? Kontaktujte nás a my Vám s realizací zimní zahrady pomůžeme.

Ukázku našich zimních zahrad najdete v galerii, nebo nás kontaktujte a zimní zahradu si prohlédněte osobně .


 

3D vizualizace

je jedním z efektivních způsobů jak prezentovat konkrétní nápady a myšlenky.

Chcete vědět jak bude vypadat Váš budoucí projekt? Společnost DAG stav plus, s.r.o. je schopna také vytvořit vlastní 3D vizualizace.

Ukázky najdete v galerii: : http://www.dagstav.cz/pg/stavebni-sekce/3d


 


Poptávka

Jméno a příjmení*:
Email:
Telefon*:
Město:
Mám zájem o: výroba zimních zahrad
Zpráva:

Poptávka

Jméno a příjmení*:
Email:
Telefon*:
Město:
Zpráva:
NÁHODNÉ REFERENCE
Další reference