HOME O NÁS STAVEBNÍ SEKCE REFERENCE POPTÁVKA KONTAKT

Výroba světlíků a svislých proskleníVíce

Společnost DAG stav plus, s. r. o., nabízí svým zákazníkům prosvětlovací systémy přesně podle jejich představ. Námi nabízené světlíky splňují všechny důležité funkce: osvětlení, odvětrávání a tepelně-izolační funkce. V našem portfóliu naleznete světlíky mnoha typů a v různých povrchových úpravách. Mezi jedny z nejpoužívanějších úprav patří ocelové a hliníkové konstrukce.

Proč si vybrat právě nás? Naše společnost má bohaté zkušenosti a svým zákazníkům nabízí pouze ověřené a kvalitní služby či výrobky. Světlíky z polykarbonátu, které naleznete v naší nabídce, mají celou řadu vynikajících vlastností. Tento druh světlíků je „nerozbitný“, nepraská a nepropouští škodlivé UV záření. Ovládání tohoto typu světlíků je velice jednoduché – pomocí teleskopických pohonů.

Světlíky lze použít pro průmyslové haly, pro zastřešení sportovišť, tělocvičen, bazénů, zastávek, čerpacích stanic a dalších. Mezi hlavní vlastnosti světlíků patří flexibilní tvar a rozměr, minimálně zatěžují nosnou konstrukci, jsou dobrou tepelnou izolací, propouští velké množství žádaného světla, jejich montáž je snadná a nenáročná, mají dlouho životnost.


Poptávka

Jméno a příjmení*:
Email:
Telefon*:
Město:
Mám zájem o: výroba světlíků a svislých prosklení
Zpráva:

Poptávka

Jméno a příjmení*:
Email:
Telefon*:
Město:
Zpráva:
STAVEBNÍ SEKCE

se zaměřuje na na výrobou konstrukčních systémů z hliníkových, železných i dřevěných profilů s použitím polykarbonátových a skleněných výplní.

Více
NÁHODNÉ REFERENCE
Další reference