HOME O NÁS STAVEBNÍ SEKCE REFERENCE POPTÁVKA KONTAKT

Výroba pergol a zastřešení pergolVíce

Pergoly patří k lehkým okrasným stavbám, které se umísťují na zahradách u rodinných domů či v okrasných parcích. Obvykle se jedná o dřevěné loubí, které je složené z volně stojících sloupů (různě masivní trámy), které jsou nahoře propojené. Krása pergol spočívá v možnosti umístit na ně popínavé rostliny, které vytvoří nad prostorem pod pergolou zastřešené místo vhodné pro společné posezení s rodinou a přáteli.

Pergoly jakožto unikátní architektonický doplněk u starších zástaveb i moderních domů, lze vyrobit nejen ze dřeva. V dnešní době jsou v oblibě pergoly vyrobené z hliníku a další. Typizované konstrukce neboli pergolové systémy Vám vyrobí na zakázku naše společnost, která není v tomto oboru žádným nováčkem. Navrhneme Vám ideální řešení hodící se k Vašemu současnému domu.

Obrátit se na nás můžete i v případě, pokud byste měli zájem o lodžie. Díky systému, který při zasklívání používáme, Vám zajistíme minimalizaci tepelných ztrát, ochranu proti nepřízni počasí, hluku, prachu a exhalacím. Hliníkové přístřešky nad dveře Vás pro změnu ochrání před přímým deštěm a sněhem. Díky přístřešku nebudou Vaše vchodové dveře vystaveny nepříznivým klimatickým vlivům, což značně ovlivní jejich životnost.


Poptávka

Jméno a příjmení*:
Email:
Telefon*:
Město:
Mám zájem o: výroba pergol a zastřešení pergol
Zpráva:

Poptávka

Jméno a příjmení*:
Email:
Telefon*:
Město:
Zpráva:
STAVEBNÍ SEKCE

se zaměřuje na na výrobou konstrukčních systémů z hliníkových, železných i dřevěných profilů s použitím polykarbonátových a skleněných výplní.

Více
NÁHODNÉ REFERENCE
Další reference