HOME O NÁS STAVEBNÍ SEKCE REFERENCE POPTÁVKA KONTAKT

Bazény


Chcete si pořídit bazén, ale nevíte si rady s jeho výběrem? V létě poskytují bazény žádané osvěžení a spoustu zábavy, a proto není divu, že na zahradách rodinných domů můžeme vidět bazény stále častěji. Ovšem v našich klimatických podmínkách je pořízení venkovního bazénu trochu riskantní. Náš tip: Pořiďte si zastřený bazén a užívejte si koupání i v nepříznivém počasí.

Zastřešené bazény mají celou řadu výhod a jednou z nich je právě možnost koupání i v případě, že se léto nevydaří. Investice do zastřešení bazénu se Vám skutečně vyplatí. Zastřešení bazénu Vám značně prodlouží sezónu – už nemusíte čekat na letní dny – a u vyhřívaných bazénů ušetříte díky zastřešení mnoho energie.

Společnost DAG stav plus, s. r. o., nabízí svým zákazníkům různé typy bazénového zastřešení. Zákazník si může zvolit zastřešení například podle výšky či jiných parametrů. Splnit lze prakticky jakékoliv požadavky, jelikož v nabídce společnosti jsou i atypické zastřešení pro jednotlivé bazény.

Moderní technologie umožňují pořídit si zastřešení bazénu, které dokáže splnit Vaše náročné požadavky na bezpečnost, prostor, zdraví, vzhled a v neposlední řadě na praktičnost a jednoduchost při manipulaci se zastřešením.


Poptávka

Jméno a příjmení*:
Email:
Telefon*:
Město:
Mám zájem o: bazény
Zpráva:

Poptávka

Jméno a příjmení*:
Email:
Telefon*:
Město:
Zpráva:
STAVEBNÍ SEKCE

se zaměřuje na na výrobou konstrukčních systémů z hliníkových, železných i dřevěných profilů s použitím polykarbonátových a skleněných výplní.

Více
NÁHODNÉ REFERENCE
Další reference