HOME O NÁS STAVEBNÍ SEKCE REFERENCE POPTÁVKA KONTAKT

Stavební sekce


Přehled služeb

 

O společnosti DAG stav plus, s. r. o.

DAG stav plus, s.r.o. je ryze česká společnost zabývající se výrobou konstrukčních systémů z hliníkových a dřevěných profilů s použitím polykarbonátových a skleněných výplní. Nabízíme profesionalitu, kvalitu, individuální přístup a cenově výhodná řešení.

Naší hlavní činností je zastřešení venkovních bazénů, bazény, zimní zahrady, světlíky, přístřešky, střechy. Zajišťujeme výrobu široké škály železných, hliníkových a dřevěných profilových systémů včetně profesionální montáže na místě určení včetně autodopravy. Veškeré konstrukce jsou vyráběny na míru dle požadavků zákazníka, samozřejmostí je nezávazná osobní konzultace na místě stavby včetně případného návrhu či doporučení konkrétní varianty řešení.

Výpisy z obchodního rejstříku a živnostenského rejstříku

Stavební sekce se zaměřuje na na výrobou konstrukčních systémů z hliníkových, železných i dřevěných profilů s použitím polykarbonátových a skleněných výplní.

Prodejní činnost je zajišťována vlastními pracovníky, kteří jsou schopní komunikovat v anglickém, německém a ruském jazyce. Pro realizaci obchodních případů jsou vytvářeny specializované pracovní týmy, které svojí profesionalitou zaručují vysokou kvalitu a technickou úroveň celého realizačního procesu.

 

Poptávka

Jméno a příjmení*:
Email:
Telefon*:
Město:
Zpráva:
NÁHODNÉ REFERENCE
Další reference